O mnie

Jestem terapeutą uzależnień. Urodziłem się i wychowywałem na warszawskich Bielanach. Skończyłem Akademię Wychowania Fizycznego, Wydział Turystyki i Rekreacji oraz Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień w Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji Brok. Prowadzę prywatną poradnię Twój Czas – Pracownia Rozwoju Osobistego. Jestem również członkiem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jabłonnie oraz członkiem zespołu interdyscyplinarnego na tym samym terenie.
 
Od 2011 r. na terenie Legionowo / Jabłonna prowadzę grupy wsparcia dla osób uzależnionych. Jestem założycielem i członkiem honorowym Stowarzyszenia Lepsze Dziś oraz Prezesem Fundacji Wsparcia Rozwoju Osobistego Lepszy Czas. Od kwietnia 2018 roku przewodniczącym Komisji Rewizyjnej w Stowarzyszeniu Terapeutów Uzależnień ( www.stu.org.pl ). W maju tego samego roku rozpocząłem współpracę z Centrum Integracji Społecznej Legionowo (CIS Legionowo), wspierając uczestników programu od strony terapeutycznej.
 
Moje zajęcia terapeutyczne z osobami uzależnionymi oraz z osobami pozostającymi w związku z osobami uzależnionymi (współuzależnieni), są codziennie wzbogacane nowymi doświadczeniami. Każdego dnia widzę sens wykonywanej pracy. Uśmiechy zadowolonych pacjentów, dobre relacje z ich rodzinami, szczęśliwe dzieci, które z poczuciem bezpieczeństwa towarzyszą w trzeźwej drodze swoich rodziców… Dla takich chwil warto to robić!
Ja również jestem na liście terapeutów, którzy złożyli oświadczenie o akceptacji Kodeksu Etyki Terapeuty Uzależnień i woli przestrzegania jego zasad!
Pracownia Rozwoju Osobistego − Twój Czas, która działa na terenie powiatu legionowskiego ma na celu pomagać i pokazywać, jak radzić sobie z uzależnieniami i godnie żyć, jak być zadowolonym z tego, co się robi, jak wprowadzać zmiany, które mają wpływ na komfort życia. Wspieramy wszystkich, którzy szukają swojej drogi do szczęścia.
Czynnie biegam, biorę udział w biegach warszawskich wprowadzając w życie to, co zalecam. Towarzyszy mi przy tym moja wspaniała rodzina: Aneta, córeczka Ania i syn Kuba
Wspomnę jeszcze o pracy wolontaryjnej, którą zajmuję się od 2010 roku…Na dzień dzisiejszy w miarę czasu i możliwości wspieramy jak tylko możemy osoby potrzebujące i szukające rozwiązań. Dla tego typu potrzeb powołaliśmy Fundację Wsparcia Rozwoju Osobistego „Lepszy Czas” . Fundacja działa przy Pracowni Rozwoju Osobistego. Wspieramy i współpracujemy z Fundacją (fundacja to nasz czas wolny, to nasze pieniądze oraz środki zebrane od życzliwych darczyńców).  Ktoś, kiedyś mi pomógł…Czas pokazał, że też tak mogę 😉
Top
Facebook
Instagram